Kombucha, şeker oranı oldukça düşük, yaşayan yararlı mikroorganizmalar açısından zengin, bağışıklık sistemini desteklemeye ve sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı doğal baloncuklu fermente çaydır. Tıpkı kefir ya da yoğurt gibi doğal yolla fermente edilerek yapılır. Probiyotik, antioksidan, aminoasit, polifenol ve enzim açısından oldukça zengindir.

Kombucha, şeker oranı oldukça düşük, yaşayan yararlı mikroorganizmalar açısından zengin, bağışıklık sistemini desteklemeye ve sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı doğal baloncuklu fermente çaydır. Tıpkı kefir ya da yoğurt gibi doğal yolla fermente edilerek yapılır. Probiyotik, antioksidan, aminoasit, polifenol ve enzim açısından oldukça zengindir. Yeşil Çay ile yapıldığından antioksidan özelliği yüksektir. Sadece taze meyveler ve baharatlarla tatlandırılır.Soğuk içilir. Doğal baloncukları sayesinde içinizi kıpır kıpır yapar. Lezzetiyle şaşırtır. Enerji verir. Temizler. Keyfinizi yerine getirir. Vegan İçececektir. Glutensizdir.

İçindekiler: Yeşil çay, içme suyu, şeker, canlı probiyotik kültür, portakal, zerdeçal Soğuk içilmesi, çalkalanmaması ve buzdolabında saklanması tavsiye edilir. İçindeki şekerin büyük bir kısmı fermantasyon sonrasında kombucha kültürü tarafından tüketilir. İçinde doğal tortu olabilir, zararsızdır. Uzun süre buzdolabının dışında kaldıysa tüketilmesi önerilmez. Kafein içerir. Katkı maddesi ve koruyucu içermez. %100 doğal fermentasyondur. Pastörize edilmemiştir. Kombuçça sadece yeşil çay ile yapılır